Lanový park je postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške a to buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch.

Golfový klub Welten pri Báči ponúka hráčom 18-jamkové majstrovské ihrisko a 300-metrový driving range. Nachádza sa 30 kilometrov od Bratislavy smerom na Dunajskú Stredu.

Počas predchádzajúcich rokov na juhozápade Slovenska sa začal budovať pretekársky okruh v Orechovej Potôni.

Táto cyklotrasa je súčasťou jedného z najznámejších cyklotrás Európy, ktorá vedie cez Nemecko a Rakúsko. Slovenská časť tejto trasy sa začína v Bratislave a končí až o 168km ďalej, v Štúrove.

Cieľom klubu Deep Paradise club je naučiť záujemcov bezpečne sa potápať. Môžete sa zúčastniť rôznych športových kurzov, máte dokonca možnosť naučiť sa dekompresné potápanie s použitím Nitroxu.

Areál sa nachádza 20 km od Bratislavy. Poskytuje tréningové možnosti pre profesionálov ako aj pre začiatočníkov. Každoročne sa tu konajú rôzne majstrovstvá.

Golfový klub sa nachádza približne 25 km východne od Bratislavy.

Akadémia Airport golf bola vybudovaná pri Šuranoch o rozlohe 8 ha.

Na ranči je zabezpečená možnosť na výcvik a jazdu na koni pre začiatočníkov a pokročilých, pre malé deti jazda na poníkoch a hipporahabilitácia na to odkázaným.

Pozývame Vás do Hotelu PLAUTER***KÚRIA do jazdeckého areálu, kde je možné zajazdiť si alebo sa venovať rybolovu na športovom rybníku s rozlohou 3 000 m².

Tento ranč sa nachádza neďaleko mesta Komárno, ktorý je vhodný na aktívny oddych a na rekreáciu.